Prefabrykacja

Automatyczne obrabiarki CNC „wycinają” połączenia w poszczególnych elementach z dokładnością do 0,1mm. Dzięki temu więźba jest całkowicie przygotowana do montażu i nie wymaga nawiercania, skracania, czy zacinania na placu budowy przez wykonawców.

Prefabrykacja
01

Zamawianie

Nowoczesna, intuicyjna aplikacja mobilna i przeglądarkowa dla klientów indywidualnych, wykonawców i hurtowni budowlanych, która gwarantuje szybkie oraz bezproblemowe złożenie zamówienia. Ponadto umożliwia monitorowanie postępu zleceń przez cały proces ich realizacji.

Zamawianie
02

Skanowanie

Zaawansowane technologicznie urządzenia pozwalają na skanowanie stanu rzeczywistego budowy, tworzą chmurę punktów tak, aby ocenić stan rzeczywisty budowy i zweryfikować ewentualne odchyłki od projektu, a następnie zaprojektować konstrukcje z dokładnością do 0,1mm.
Skanowanie
03

Projektowanie

W programie Sema tworzymy trójwymiarowy model więźby, dokładnie planując połączenia między wszystkimi elementami. Dodatkowo generujemy instrukcję złożenia, a także poglądowy widok 3D i rozstrzelenie.
Projektowanie
04

Przetarcie

Jako jedyny tartak w Polsce posiadamy własna autorską, prototypową linie przetarcia drewna okrągłego o długości ponad 150m, co daje nam możliwości produkcyjne około 100 tys m3 rocznie w systemie jednozmianowym.

Przetarcie
05

Prefabrykacja

Automatyczne obrabiarki CNC „wycinają” połączenia w poszczególnych elementach z dokładnością do 0,1mm. Dzięki temu więźba jest całkowicie przygotowana do montażu i nie wymaga nawiercania, skracania czy zacinania na placu budowy przez wykonawców.

Prefabrykacja
06

Złożenie

Skanowanie rzeczywistego stanu budowy i prefabrykacja zapewniają, ze wszystkie elementy idealnie do siebie pasują, przekłada się to na znaczne zmniejszenie liczby osób do montażu więźby, jednocześnie skraca czas złożenia nawet do kilku godzin!
Złożenie